Rengarenk Gökkuşağı

Ürün Kodu :yns 201   
85,00 + Kdv

85,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 Rengarenk Gökkuşağı 

Aranjman İçeriği:

10 Adet Hüsnü Yusuf
12 Adet Beyaz Karanfil
12 Adet Pembe Karanfi
12 Adet Koyu Pembe Karanfil
2 Adet Beyaz Gül
3  Adet Kırmızı Gül
Cipso & Yeşillik
Beyaz Kurdele
Küre Cam Vazo
 

Zarif ve sade bir sunum isteyen herkes için ideal bir seçim. Bir teşekkür, bir sürpriz, bu kadar masum ve içten anlatılamazdı.

 

Yaklaşık Ürün Boyutu: 35 cm 

 

 

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.