Büyük Mutluluk Beyaz Lilyumlar

Ürün Kodu :ömür 137   
165,00 + Kdv

165,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 
 Ürün Bilgileri

Beyaz Lilyum: 20 Adet

Yaklaşık Ürün Boyutu: 55cm

" Saflık, temizlik, şefkat, sadakat ve zariflik anlamlarına gelen lilyum çiçeği, sevdiklerinize ince bir sürpriz yapmanız için ideal bir çiçek türüdür. Büyük Mutluluk Beyaz Lilyumlar ile sevdiklerinize her durumda zarif bir sürpriz yapabilir ve hoş kokusuyla hiç unutamayacakları bir mutluluk yaşatabilirsiniz. 

Türkiye`nin yeni online çiçek sitesi cicekvehediye.com, geniş çiçek yelpazesi ve kesintisiz hizmet anlayışı ile özel günlerinizi daha da özel kılacak. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti mottosu ile çalışan cicekvehediye .com, özel günlerinizi bir ömür boyu gülerek hatırlayacağınız tatlı bir hatıraya dönüştürecek."

Not: Lilyumlar mevsimsel olarak kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında 1-2 gün içerisinde açmaktadır.   
 

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.