Özel Kutuda Baharın Gelişi Kır Çiçeği

Ürün Kodu :ömür 090   
120,00 + Kdv

120,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 Doğanın kendi güzelliğini topraktan yeşerttiği ilkbaharı sevdiklerinizin ellerine Özel Kutuda Baharın Gelişi Kır Çiçeği aranjmanıyla sunun.

Özel Kutuda Baharın Gelişi Kır Çiçeği aranjmanı

Baharın taze kokularını, enerjisini ve güzelliğini esinle;

etrafına pembe bir kurdele sarılarak fiyonk atılmış, orta boy kapaklı pembe bir hediyelik kutu içerisine Beyaz Biçme, Hüsnüyusuf ve bir miktar cipso yerleştirilerek aranje edilmiştir.

Bahar dolusu bir yıl geçirmesi dileklerinizi yeni yaşlarında,

daha fazlasını beraber görmeyi istediğiniz yıldönümlerinizde,

hep sağlık dolu günlerin temennileri için sevdiklerinize bir pembe kutu dolusu

en saf duyguların temsilcisi beyaz biçme ve mükemmellik, incelik timsali hüsnüyusufun bahar neşesine eşlik eden şirin cipsolarla

hem iyi dileklerinizi hem de baharın güzelliklerini yollayabilirsiniz.

Kır çiçeklerinin her daim doğanın edebi güzelliğinin tezahürü olan kır çiçekleriyle sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm bırakın.

Onlara baharın bu küçük elçisi ile bir kutu dolusu güzellikle birlikte sevginizi gösterin.

Özel Kutuda Baharın Gelişi Kır Çiçeği aranjmanıyla onların yüzlerinde, sevginizle de yüreklerinde baharı yeşertin.

Ürün İçeriği:

 • 1 Adet Orta Boy Hediyelik Kutu
 • 18 dal Beyaz Biçme
 • 16 dal Hüsnüyusuf
 • Bir miktar Cipso

Ürün Ebadı: Yaklaşık 18 cm.

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.