Aşkımsın 21 Kırmızı gül

Ürün Kodu :ömür 074   
199,00

199,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 Aşk... Ne kadar şey söylenirse söylensin, ne şiirler yazılırsa yazılsın, ne şarkılar okunursa okunsun yüreğinizdeki o coşkuyu, uyandırdığı yaşama sevincini ve elbette ki O’nun güzelliğini anlatmaya asla yetmeyecek...

 

Aşkımsın aranjmanı,

 

Bütün sözlerin ötesinde, hiç dillendirilmemiş ve kimsenin yaşamadan keşfedememiş olduğu aşkın bin bir anlamını kadife yapraklarında birer sır gibi saklayan kırmızı güller yemyeşil yapraklarla ve kar tanesi gibi zarif cipsolarla aranje edilirken içine konulduğu Paşabahçe cam vazo ise güllerin kırmızısına uyumlu dekoratif taşlarla süslendi. O’na kelimelerin yetmediği ama bıkmadan anlatmak istediklerinizi anlatın diye...

 

O biricik aşkınızın doğduğu günün sizin için ne kadar kıymetli olduğunu; her zaman yüreğindeki güzellikler kadar büyük başarılara sahip olmasına duyduğunuz inancı; her seferinde sizin de yeniden doğmuş gibi aşkınızı tazelediğiniz yıldönümlerindeki mutluluğu ve O’nun hayatınızda nasıl büyük ve sevgi dolu bir yer kapladığını anlatmak için sözsüz şarkıları, şiirleri yapraklarında taşıyan gülleri O’na yollayın.

 

Ürün İçeriği:

 

 • 21 Adet 21 Kırmızı Gül

 • 1 Adet Paşabahçe Oval Cam Vazo

 • Bir Miktar Cipso

 

Ürün Ebadı: Yaklaşık 45 cm.

 

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.

 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.

 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.

 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.

 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.