Kırmızının Uğuru 13 Kırmızı Gül

Ürün Kodu :ömür 071   
189,00

189,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 Binbir güzel dileği tutup da gökyüzüne asabilmek mümkü olsa sevdikleriniz için elbette bunu da yapardınız. Neyse ki uğur böceklerinin kırmızı kanatlarındaki her bir beneğe dilekleri fısıldamak mümkün. Hem de kırmızı güllerin kokularıyla birlikte...

Kırmızının Uğuru aranjmanı,

Sımsıcak alevlerin parladığı bir ateşin kırmızısını yapraklarının kadifesinde harmanlayarak en naif hislere aracılık edebilen güllerle sevdiklerinize seslenin, onlara anlatmak istediklerinizi sözsüz bir dile sığdırabilin diye onları krem rengi silindir bir kutu içinde aranje ettik ve uğurunuzun hiç kaybolmayan tılsımı uğur böcekleri olsun diye onları da unutmadık.

Sevdiklerinizin doğum günlerini güllerin kızılıyla süslerken onlara en güzel dileklerinizi yollamak; kazandıkları başarıların alevinin hiç sönmemesini gönülden gelen tebriklerinizle birlikte iletmek; her zaman birlikte olmanın keyfine varmanın ayrıcalığını bir yıl daha yaşayacağınızı müjdeleyen yıl dönümlerinizde onlara kırmızı güller gönderin.

 

Ürün İçeriği:

 • 13 Adet Kırmızı Gül
 • 3 Adet Uğur Böceği
 • 1 Adet Büyük Boy Krem Rengi Silindir Kutu

Ürün Ebadı: Yaklaşık 25 cm.

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.