3 Dallı Beyaz Orkide Çiçeği

Ürün Kodu :ömür 072   
165,00 + Kdv

194,70 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 Sevdikleriniz için özel bir hediye seçmek istediğinizde zarafeti, güzelliği ve hoş kokusuyla orkideler onlara olan hislerinizin ifadesini kelimelerin ötesine taşırken yüzlerinde de gülücükler açtırsın istemez misiniz?

3 Dallı Beyaz Orkide;

Masumiyetini ve zarafetini tek tek bembeyaz yaprakların sunan üç dal orkideyi beyaz seramik bir saksı içerisinde aranje ederken tazeliklerinden hiçbir şey kaybettirmedik ve beyaz ambalaj kağıdıyla süsledik. Sevdiklerinizin yüzünüzün gülmesi için onlara gönül rahatlığıyla bu aranjmanı gönderebilirsiniz.

Sevdiklerinizin doğum günlerinde yeni yaşlarını kutlarken onlara zarafet dolu bir hediye gönder; başarılarının her zaman daim olmasını istediğiniz mutlu anlarını kutlamak; ömrünüzün kalan her anını onlarla geçirmek istediğinizi yıl dönümlerinde onlara da söylemek için orkideleri en zarif elçileriniz olarak gönderin.

Ürün İçeriği:

 • 1 Dal Beyaz Orkide (3 Dallı)
 • 1 Adet Beyaz Orkide Seramiği

Ürün Ebadı: Yaklaşık 60 cm.

Orkide Bakımı İçin Bilmeniz Gerekenler:

Orkidelerin barındırdıkları zarafeti sunmak için hassas ama yorucu olmayan bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Boynunun bükülmemesi ve solup gitmemesi için oda sıcaklığında bulundurmanızın yeterli olduğu orkideler, doğrudan güneş ışığına maruz kalmak istemeyecek kadar da nazlıdırlar. Sulama yaptığınızda toprağın her bölgesine eriştiğinden emin olmanız gereken suyun da oda sıcaklığında olması gerekir. Masumiyetin aklığıyla sizler için sevgi dolu bir mektubun bembeyaz sayfası olmasını dilediğimiz Beyaz Bir Sayfa Orkide Çiçeğini hep beyaz kalması ve lekelenmemesi için başka cisimlerle temastan uzak tutmalısınız. Sararmış ve solmuş yapraklarını makasla keserek güzelliğini tazeleyebileceğiniz orkidenizi, dilerseniz, kök çoğaltma yöntemiyle çoğaltabilirsiniz.

 

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.