Tatlı Düşler Ayaklı Duvak ciceksepeti diyarbakır 08502201153

Ürün Kodu :ömür 020   
700,00 + Kdv

700,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 Ürün Bilgileri"Sevdiğimiz insanların en özel anlardan olan kutlama, açılış ve düğün gibi etkinlerde gönderebileceğiniz en eşsiz hediyelerden olan Tatlı Düşler Kırmızı Beyaz Gerbera Kutlama Çelengi aranjmanı ile günün kahramanı olabilirsiniz.

kırmızı ve beyaz gerbera çiçeklerinin eşsiz uyumuyla bir araya gelen Tatlı Düşler Kırmızı Beyaz Gerbera Kutlama Çelengi 2 metrelik şık duruşuyla ile de organizasyonlardaki en iyi temsilciniz olacak."

Yaklaşık Ürün Boyutu: 3 Metre 


Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.