Genç ve Güzel 20 Beyaz Güller

Ürün Kodu :ömür 221   
99,00 + Kdv

99,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 diclekent çiçekçi Ürün Bilgileri
 
Beyaz Gül: 20 Adet
Yaklaşık Ürün Boyutu: 32cm
 
"En saf duygularınızı konuşmadan da ona hissettirebilir misiniz? Genç ve Güzel 20 Beyaz Güller, sizin için bu duyguları hissettirmek için ideal. Birbirinde zarif ve etkileyici 20 beyaz gülden oluşan çiçek aranjmanı, en saf duygularınızın göstergesi olacak. 20 beyaz gülden oluşan çiçek aranjmanı ayrıca cipso ve yeşilliklerle süslenerek etkileyici bir sunum haline geliyor.
 
Türkiye`nin çiçek sitesi cicekvehediye.com, etkileyici çiçek aranjmanılarını dekoratif ve şık vazolarıyla sizlere sunuyor. Sürprizinizin her zaman hatırlanmasına yardımcı olacak dekoratif vazolar ev ve ofislerde muhafaza için oldukça ideal. Siz de Genç ve Güzel 20 Beyaz Güller ile en özel kişiye aşkınızı en zarif şekilde ifade edin." 
 
 
 
 
 

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.