Renklerin Dansı Papatya çiçek sepeti

Ürün Kodu :ömür 343   
49,00 + Kdv

49,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 
Ürün Detayları
 
Beyaz Papatya : 21 AdetSarı Papatya : 13 AdetPembe Papatya : 14 AdetKırmızı Karanfil : 2 AdetBeyaz Karanfil : 2 AdetPembe Karanfil : 2 AdetGerbera Pembe : 1 AdetGerbera Beyaz : 1 AdetGerbera Kırmızı : 1 Adet
 

 

 

Yaklaşık Ürün Boyutu: 17cm

Mutlu etmenin mis kokulu yolunu keşfedin. Rengarenk papatyalar ve karanfillerle oluşturulmuş bu şık aranjman, özel seramik vazosu ile sevdiklerinize sunuluyor. Renklerin Dansı Papatya ve Karanfil Buketi ile, sevdiklerinize hiç beklemedikleri anda kocaman bir  gülümseme hediye edin. 

 

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 

 

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.