Renkli Sevgim Lisyantus Aranjmanı

Ürün Kodu :yns 1546   
79,00 + Kdv

79,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 

Ürün Bilgileri

 
Pembe Lisyantus: 12 Adet
Mor Lisyantus: 14 Adet
Beyaz Lisyantus: 18 Adet

"Beyaz, pembe ve mor lisyantus çiçeklerinin yarattığı göz alıcı renk uyumuyla oluşan ve sevgilinizin gözünde sizi bir kahraman yapacak olan Renkli Sevgim Lisyantus Aranjmanıyla en güzel sürprizlerden birisini yapabilirsiniz.

Sevdiklerinize hediye edeceğiniz birbirinden güzel renkteki çiçekler ile hem mutlu olun hem de mutlu hissettirin."
 
Yaklaşık Ürün Boyutu: 35cm

Not: Lisyantus çiçekleri renk tonlarında mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. 
 
 

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.