Paşabahçe Cam Fanusta 2 Dal Mavi Orkide Çiçeği

Ürün Kodu :ömür 1632   
259,00 + Kdv

259,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 
Ürün Açıklaması
 
Saksı Mavi Çiftli Orkide : 1 Adet

 

İsterseniz sevdiğiniz kadın için özel bir günde, isterseniz onları şımartmak istediğinizde, hiç farketmez... Mavi orkideler şık görünümleriyle, sevdiğiniz kadına kraliçeler gibi hissettirmek istediğinizde en büyük yardımcınız olabilir. Unutmayın, mavi orkideler her zaman çok özeldir ve hiçbir kadın bu jeste karşı koyamaz. Cam Fanusta 2 Dal Mavi Orkide: 1 adet çiftli mavi orkide ile hazırlanmıştır. Sevdiğiniz kadına kraliçeler gibi hissettirmeniz için tasarlanmıştır.  

 

 

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 

 

 

Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.

Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.

Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.

Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.

İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.