Düş Prensesi Mevsim Çiçekleri

Ürün Kodu :ömür 1653   
69,00 + Kdv

69,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 

Ürün Bilgileri


Beyaz Lilyum(Zambak): 4 Adet
Pembe Gerbera: 4 Adet
Beyaz Karanfil: 5 Adet

"Bir sürpriz kötü giden bir günü hemen mutlu bi hale getirebilir mi? Düş Prensesi Mevsim Çiçekleri ile bu mümkün. Beyaz karanfil, beyaz lilyum, pembe gerbera, cipso ve yeşilliklerle süslü mevsim çiçekleri aranjmanı ile en özel kişiye unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Doğum günü, yeni iş, kutlama, tebrik ve içinizden sürpriz yapmak geldiği anlarda tercih edebileceğiniz çiçek aranjmanı, her gün aynı gün teslimat özelliği ile siz ne zaman isterseniz o zamanı anlamlandıracak.

Türkiye`nin yeni çiçek sitesi diyarbakirciceksepeti.net, geniş ürün yelpazesini dekoratif ve şık yenilikçi vazolarıyla sizlere sunuyor. %100 müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyen diyarbakirciceksepeti.net ile siz de mutluluğu istediğiniz her an yaşatabilirsiniz. "

Not: Lilyumlar mevsimsel olarak kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında 1-2 gün içerisinde açmaktadır. 
 
 

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir