Ateş Böceği 50 Kırmızı Gül Buketi

Ürün Kodu :ömür 1669   
159,00 + Kdv

159,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 

Ürün Bilgileri


Kırmızı Gül: 50 Adet
Yaklaşık Ürün Boyutu: 45cm

Ateş Böceği 50 Kırmızı Gül Buketi ile sevgilinize aşkınızın ateşi kadar kırmızı güllerden oluşan bir hediye verin. Kırmızı güller aşkı ve tutkuyu temsil eder. Ateş Böceği 50 Kırmızı Gül Buketi aranjmanını sevgililer günü hediyesi olarak kullanabilir ve sevgilinize, aşkınızı alevlendirecek çok özel bir hediye verebilirsiniz.

Türkiye`nin en yeni online çiçek sitesi cicekvehediye, en saf ve içten duygularınızı temsil edecek çiçek
seçenekleriyle hizmetinizde. Her gün aynı gün sipariş imkanıyla aşkınızın ateşi her daim canlı kalacak.

Bir sürpriz aşkınızı anlatmaya yeter mi? Ateş Böceği 50 Kırmızı Gül Buketi en derin duygularınızı fazlasıyla gösterecek ve hissettirecek. Her zamanki kırmızı gül aranjmanlarından farklı olarak tasarlanan 50 adet kırmızı gülden oluşan özel tasarım çiçek aranjmanı, özel günleri daha da özel kılmanız için ideal bir seçim. Canlı mı canlı, romantik 50 tane kırmızı gül ile etkileyici bir sunuma sahip Ateş Böceği 50 Kırmızı Gül Buketi ile siz de en özel kişiye unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Geçmiş yıllardan günümüze kadar aşkın en önemli sunumu olarak kabul edilen kırmızı güller, şık ve etkileyici buket tasarımları ile karşı konulmaz bir etki yaratıyor. Romantik, canlı ve kıpkırmızı güllerden oluşan 50 kırmızı gül aranjmanı tam da aradığınız gibi bir sevgiliye hediye alternatifi.

50 Kırmızı Gül Buketi

Türkiye`nin yeni çiçek sitesi cicekvehediye, birbirinden şık ve farklı çiçek aranjmanlarıyla özel günlerde daima yanınızda. 50 kırmızı gül buketi ya da diğer farklı sayıdaki kırmızı gül buketleri arasından siz de seçiminizi yapabilirsiniz. Aşkın simgesi kırmızı güllerin 50 adet kırmızı gülden oluşan sunumu, vazosuz dekoratif bir şekilde sunulmasıyla da oldukça etkileyici. Yıl dönümü, doğum günü gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz 50 adet kırmızı gül, sıradan bir günü de hiç unutulmayacak günler arasına katabilir.

Sizin için özel olan kişiyi daha da özel hissettirmek için tasarımlar oluşturan cicekvehediye, geniş ürün yelpazesi ile yanınızda. Siz ne zaman isterseniz o anda teslimat için kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan cicekvehediye ile özel günler daha özel bir hal alacak. cicekvehediye`de sen de sevindir.