Sonsuz Aşk

Ürün Kodu :ömür 1814   
299,00 + Kdv

299,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 Sevginizin sonsuzluğunu göstermeniz, sevdiklerinizi en mutlu eden şey olacaktır. Onlara karşı sessiz kalmayın, sevginizi haykırın. En özel sözleri, en güzel hediyeleri hakeder sevdiğiniz insanlar. Mutluluğu sevdikleriniz ile birlikte tadın. Özel hediyeleriniz ile en güzel anları yakalayın. Şık bir vazo içinde, 30 tane gül ve cipsoların en güzel sunumu. Hediye etmeye değer çiçekleri sizler için düzenledik. Biz sizinle, siz sevdiklerinizle buluşturun bu güzel hediyeyi. Bunun için online sipariş vererek, ürünün istediğiniz adrese, aynı gün içinde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 


Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.  diyarbakir-suriçi-cicekcisi