Siyah Tutku

Ürün Kodu :ömür 1874   
199,00 + Kdv

199,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 Onları düşündükçe aklınıza sadece güzellikler geliyor; yüreklerindeki sevgi size dünyanın en saf varlığı olarak yansıyor ve gözlerine baktığınızda aranızdaki bağın masumiyetini her defasında hissediyorsanız onlara olan hislerinizi anlatmak için kelimeler değil, beyaz güller size tercüman olsun.

Siyah Tutku aranjmanı,

Bembeyaz güllerin ışıklar saçarcasına parlayan kadife yapraklarında sevdiklerinize olan hislerinizin tezahürleri can bulsun diye bir siyah kutu içerisinde aranje edilen beyaz güller güzelliklerine güzellik katan ve tatlı birer kar tanesi gibi ışıldayan cipsolar ile aranje edildi. Üstelik uzun süre canlı kaldıktan sonra kurutulabilecek olan güller solup gitmeyen sevginiz gibi onların yanında kalabilecek.

Sevdiklerinizin doğum gününde bembeyaz güller gibi saf ve temiz bir yeni yaş daha geçirmelerini dilemek için; her zaman onların yanında olduğunuzu başarılı anlarında daha coşkulu bir şekilde ifade etmek için; beraberliğinizin yaşamınızın sonuna kadar sürmesini gönülden isteidğinizi göstermek için onlara bu şık kutu içerisinde beyaz güller gönderin.

Ürün İçeriği:

 • 33 Adet Beyaz Gül
 • Bir Miktar Cipso
 • 1 Adet Büyük Boy Kapaklı Siyah Kare Kutu

Ürün Ebadı: Yaklaşık 22 cm.

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.