Büyük Düşler 21 Beyaz Gül Arajmanı

Ürün Kodu :ömür 1876   
119,00 + Kdv

119,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 En güzel düşleri birlikte kurduğunuz ya da en güzel düşlerinizin bir parçası olan sevdiklerinize düşlerinizin saflığını anlatın.

 

Büyük Düşler 21 Beyaz Gül Aranjmanı,

 

Yaşamı daha güzel kılan, yarınlara dair umudu beslemek için sebep veren ve hep daha iyi ihtimallere inanmaya sizi teşvik eden o büyük hayallerinizin saflığını sevdiklerinize beyaz güllerle anlatın diye renkleriyle huzuru anımsatan yeşil bitkiler ve küçük olsa da neşe katan cipsolar ile aranje edilip bütün dilekleri gerçekleştiren, peri masallarında yaşayan kardan bir kraliçeymiş gibi camdan tahtının içinde zarafeti cömertçe sunuldu.

 

Sevdiklerinize düşlerinizin bir parçası olduğunu anımsatacağınız doğum günlerinde, yepyeni ve daha iyi başlangıçlara gebe olan başarılarında, bir değil, bin yıl beraber ve mutlu olmayı dilediğiniz yıldönümlerinde ve daha sağlık daha huzurlu geçmesini dilediğiniz günlerinde onlara büyük düşlerinin peşinden gitmekten hiç vazgeçmemelerini sevginizle fısıldayın.

 

Ürün İçeriği:

 • 21 Adet Beyaz Gül
 • 1 Adet Küçük Silindir Cam Vazo
 • Bir Miktar Cipso
 • Bir Miktar Yeşil Bitki

Ürün Ebadı: Yaklaşık 40 cm.

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.