Sen Başkasın 7 Beyaz Güller

Ürün Kodu :yns1963   
89,00

89,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 

Ürün Bilgileri 


Beyaz Gül: 7 Adet
Yaklaşık Ürün Boyutu: 30cm

"Sen Başkasın 7 Beyaz Güller, aşkın en saf ve duygulu sunumu için hazırlandı. Saflığı, masumiyeti ve o el değmemiş güzelliği anlatan beyaz güller, özel günler ve sıradan günleri özel kılmak için ideal. Siz de 7 adet beyaz gülden oluşan eşsiz çiçek aranjmanı ile en özel kişiyi daha da özel hissettirebilirsiniz. 7 beyaz gül aranjmanı dekoratif ve şık özel vazosu ile birlikte gönderilir. cicekvehediye.com`un ayrıcalıklarından biri olan şık ve dekoratif vazolar, sürprizlerinizin daima hatırlanmasına yardımcı olacak.

Türkiye`nin yeni çiçek sitesi cicekvehediye.com birbirinden şık çiçek aranjmanları ile yanınızda. Siz de etkileyici sunumu ile farklı olduğunu hissettiren 7 beyaz gül aranjmanı ile günün yıldızı olun." 


Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.