Parco Nazionale Del Gargano

Ürün Kodu :2050   
159,00

159,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 

Ürün Bilgileri 


Beyaz Lilyum: 3 Adet
Kırmızı Gül: 9 Adet

"Parco Nazionale Del Gargano, kırmızı güller, beyaz zambak, cipso ve buğday başaklarını içinde topladığı dekoratif kumlu el yapımı saksı ile bakanları kendisine hayran bırakan bir aranjman. En özel günler için rahatlıkla tercih edebileceğiniz Parco Nazionale Del Gargano ile sevdiklerinizi kolayca mutlu edebilirsiniz.

Her gün aynı gün teslimat seçeneği ile müşterini memnuniyetini ön plana alan cicekvehediye.com ile siz de sadece birkaç tıkla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz."

Yaklaşık Ürün Boyutu: 25cm  Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:
 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.