Kalplerin Kraliçesi 21 Kırmızı Güller

Ürün Kodu :yns2051   
159,00

159,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 

Ürün Bilgileri


Kırmızı Gül: 21 Adet
Yaklaşık Ürün Boyutu: 32cm

"Kalplerin Kraliçesi 21 Kırmızı Güller, en özel günlerde sevdiklerinizin kalbini ısıtmanıza yardımcı olacak. Romantik ve etkileyici sunumuyla dikkat çekici 21 kırmızı gül, cipso ve yeşilliklerle süslenerek en özel kişinin yüzünde unutulmaz bir tebessüm hazırlamak için ideal.

Türkiye`nin yeni çiçek sitesi cicekvehediye.com, çiçek aranjmanlarını etkileyici ve dekoratif vazolarıyla sizlere sunuyor. Dekoratif cam vazoda şık 21 kırmızı gülden oluşan çiçek aranjmanı ile siz de sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz. "  Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:
 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.