Peri Masalı Kırmızı Güller

Ürün Kodu :yns 25   
80,00 + Kdv

80,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 Çocukluktan beri dinlemeye doyamadığınız ve hep resmedilen mutluluğun hayalini kurduğunuz o masalların gerçeğe dönüştüğünü sevdiklerinizin varlığını her duyduğunuzda hissediyorsanız bu güzel masalı siz de onlara güllerle anlatın.

Peri Masalı Kırmızı Güller aranjmanı,

Kırmızısında saklı bir masalı sevdiklerinize yumuşacık dokusu ve güzel kokusuyla anlatmak için kocaman bir tebessüm gibi açmış olan kırmızı güllerin anlatacağı bu masala kendi melodileriyle eşlik etmeye hevesli, en güzel notalarını minicik tanelerinde gizleyen cipsolarla aranje edilmesiyle oluşturuldu ve bu size özel sırrı saklamaları için bir kutu içine yerleştirildi.

Onların en özel anlarını kutladıkları doğum günlerinde tüm dileklerinin gerçekleşmesinin de sizin dilediğiniz olduğunu anlatmak; onlara olan sevginiz kadar desteğinizi de başarı dolu anlarda hissettirmek; hayatınızın her anında onları yanınızda görmenin sizi ne kadar mutlu ettiğini yıl dönümlerinde ifade etmek için onlara bir masalın eşlikçisi güller gönderin...

Ürün İçeriği:

 • 7 Adet Kırmızı Gül
 • 1 Adet Küçük Boy Kapaklı Beyaz Kare Kutu
 • Bir Miktar Cipso

Ürün Ebadı: Yaklaşık 15 cm.

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.