Özel Kutuda Kırmızı Güller

Ürün Kodu :yns 26   
129,00 + Kdv

129,00 (KDV Dahil)
 •  
   Tarih Seçiniz.
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 O’nun gözlerinin içine baktığınızda midenizde kelebekler uçuşuyorsa, elini tuttuğunuzda kalbiniz yerinden çıkacakmış gibi atıyorsa, baktığınız her yerde yüzünü görüyor, duyduğunuz her sesi O zannediyorsanız bu güzel aşkı yüreğinizde saklı tutmayın.

Özel Kutuda Kırmızı Güller aranjmanı,

O’na duyduğunuz sonsuz ve güçlü aşkın tılsımını sadece şu an değil, aşkın var olduğu andan beri yapraklarına nakış gibi işlemiş; tan yerini bile güzelliğiyle utandıracak kadar kırmızı gülleri asaletine yaraşacak siyah bir kutu içinde aranje etmeden önce onları, küçük periler gibi etraflarında süzülmeleri için cipsolarla çerçeveledik. O’nun yüreğine dokunmanın büyüsü güllerin mis kokuları eşliğinde olsun diye...

O’nun en güzel dileklerini dilediği doğum gününde; her zaman daha iyisini hak ettiği başarılarında; bütün bir ömrün bile O’nunla az geleceği ve rüya gibi geçeceği yıl dönümlerinde O’na olan aşkınızı anlatmak için güllerin lisanında konuşun.

Ürün İçeriği:

 • 16 Adet Kırmızı Gül
 • 1 Adet Büyük Boy Kapaklı Siyah Kare Kutu
 • Bir Miktar Cipso

Ürün Ebadı: Yaklaşık 22 cm.

Online Çiçek Siparişi ve Teslimatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler:

 • Çiçeklerinizi sevdiklerinize yollarken iyi dileklerinizin tek ifadesi yalnızca kart mesajı değil artık. Sizler için hazırladığımız uygulamamızda çiçeğinizi teslim aldığı anda sevdiklerinizin telefonuna ya da e-posta adresine yollanacak bir video, fotoğraf/resim ya da ses kaydı gönderebilirsiniz.
 • Çiçeğinizi “Alıcı Bilgisi” bölümünde belirttiğiniz adrese göndereceğiz. Eğer personelimize yardımcı olacağını düşündüğünüz ek bilgiler varsa bunları “Teslimatçıya Not” kısmına girmeniz eksiksiz bir teslimat yapabilmemiz için önem arz eder.
 • Eğer çiçeğinizi yolladığımız adreste alıcıya ulaşamazsak adreste belirtilen binada ikamet eden bir tanıdığa ya da bina görevlisine imza karşılığı teslimat yapabilmemiz mümkündür.
 • Çiçeğinizi yolladığınız alıcı güvenlik nedeniyle personelimizin teslimatını gerçekleştirmesine izin verilmediği bazı otel, hastane, işyeri veya okulda ise personelimiz çiçeği imza karşılığında alıcıya ulaştırılmak üzere adreste bulunan binanın ilgili görevlisine teslim eder.
 • İstediğiniz çiçeklerin renkleri ve çeşitlilikleri ve aranjmanlarda kullanılacak olan bazı ek malzemeler mevsim ve stoklara göre farklılık gösterebilmektedir